De voorlaatste rit van de Tour of Taihu Lake heeft, zoals verwacht, geen schokkende feiten gebracht. Het complete peloton, op een tiental renners na, bood zich in Mingdu Hagge international aan voor de massassprint. En, zoals gebruikelijk, ging de overwinning naar de snelle Italiaan Jakub Mareczko. De aankomende winnaar van de groene puntentrui won voor Nicolas Marini en de Roemeen Eduard Grosu. Een nauwelijks verrassende uitslag.
Van onze ParkhotelValkenburgploeg eindigde Marco Zanotti als best geplaatste op de 14e plaats. Milan Veltman eindigde 20e, Sven van Luijk 50e, Peter Schulting 64e, Adne van Engelen 97e en Massimo Graziato als 108e.
Morgen valt de beslissing in deze Tour of Taihu Lake, een 130 km lange rit van Chishanhu Lake naar Maoshan. De etappe begint over een vlak eerste deel en vervolgens een flink golvend deel met korte maar steile klimmetjes. Misschien niet helemaal geschikt voor Marco Zanotti maar mogelijk wel voor Peter Schulting die in de algemene stand als zesde tegen een achterstand van 25 seconden opkijkt ten opzicht van leider Cameron Bayly.